Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Szybka pożyczka na nagły wypadek

Szybka pożyczka na nagły wypadek

Nigdy nie wiadomo, co czeka nas za rogiem. Wypadki mogą dotyczyć każdego z nas. Niestety, wypadek to zwykle początek pasma problemów, także tych finansowych. Gdy pojawia się taka nieprzewidziana sytuacja i potrzebujemy dodatkowej gotówki, możemy wziąć szybką pożyczkę. Gdzie otrzymamy pieniądze bezzwłocznie?

Dobra pożyczka powinna być przede wszystkim szybka. Każdy, kto potrzebował kiedyś pieniędzy od ręki, zdaje sobie z tego sprawę. Oczywiście, najlepiej mieć własne oszczędności, które będziemy mogli wykorzystać na czarną godzinę, ale nie każdy z nas je ma. Wówczas to pożyczka pozwoli nam na pozyskanie potrzebnej sumy. Po taką pożyczkę możemy udać się do rodziny czy znajomych, ale jeśli nie chcemy lub nie możemy skorzystać z takiej opcji, czekają na nas banki i firmy pożyczkowe.

Wtedy, gdy potrzebujemy pożyczki od ręki, najlepsza będzie ta oferowana przez internet. Możemy otrzymać ją nawet w kilkanaście minut, bez potrzeby wychodzenia z domu. Po taką pożyczkę możemy udać się do naszego banku, logując się na swój serwis transakcyjny. Możemy też skorzystać z ofert pozabankowych.

Szybka pożyczka – w banku czy pozabankowo?

Zasadniczo wtedy, gdy liczy się czas, to pożyczki pozabankowe są bardziej atrakcyjną propozycją, ale także banki są w stanie zaoferować nam atrakcyjne oferty, niemniej jednak nie każdy będzie mógł z nich skorzystać od ręki. Bankowe pożyczki on-line są kierowane do stałych klientów – wtedy bank na podstawie wpływów i wydatków na koncie klienta przygotowuje błyskawiczną ocenę jego zdolności kredytowej. By wziąć pożyczkę, musimy tylko wybrać sumę i okres spłaty, a pieniądze niedługo potem będą na koncie.

Z kolei firmy pożyczkowe mają szerzej dostępną ofertę i może skorzystać z nich więcej osób niż z pożyczek bankowych. Plusem są też uproszczone wymogi, które powodują, że na pożyczkę pozabankową może zdecydować się więcej osób. W celu wzięcia takiej pożyczki musimy na początku wybrać dobrą firmę pożyczkową – w Aasa Polska oferujemy klientom do 10 000 złotych – potem musimy wypisać wniosek on-line.

Główne wymogi dotyczące szybkich pożyczek pozabankowych to posiadani ważnego dowodu osobistego, stały adres zamieszkania w Polsce oraz brak zadłużeń odnotowanych w bazach dłużników. Ponadto wiele firm wymaga stałych zarobków, ale nie musimy przekazywać żadnych zaświadczeń – wypisujemy tylko odpowiednie oświadczenie.

Jak szybko pieniądze będą u nas?

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku pożyczek bankowych on-line środki przekazywane są od razu – nie musimy przechodzić żądnych dodatkowych weryfikacji, ponieważ jesteśmy klientem banku. Jednak warto wskazać, że wnioski on-line rozpatrywane są tylko w wyznaczonych godzinach, dlatego pieniędzy możemy nie dostać późno w nocy czy w weekendy i święta. Ten warunek dotyczy też firm pożyczkowych – na ich stronach znajdziemy informacje o godzinach rozpatrywania pożyczek.

W przypadku firm pożyczkowych warto też wskazać, że oczekiwanie na środki może wydłużyć się ze względu na weryfikację oraz same przelewy – gdy są międzybankowe, wtedy księgowane są zwykle na następny dzień. Dlatego najszybciej dostaniemy pożyczkę wtedy, gdy mamy konto bankowe w tym samym banku, w którym pożyczkodawca.

Ten wpis znajduje się w kategorii