Pożyczka na Black Friday i Cyber Monday

pożyczka_na_black_friday

Już niebawem wypada największe w roku święto zakupów, w ramach którego w wielu sklepach można skorzystać z naprawdę dużych promocji i sporo zaoszczędzić. Zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat! Odpowiadamy, kiedy jest Black Friday i Cyber Monday, jak się do nich przygotować, ile trwają oraz czy warto wziąć pożyczkę na zakupy.

Black Friday, po polsku „czarny piątek” to tradycja zaczerpnięta ze Stanów Zjednoczonych, która została zapoczątkowana tam na początku XXI wieku i z biegiem lat przyjęła się w większości krajów na świecie. Pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia rozpoczyna szaleństwo zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych, które będzie trwało aż do Bożego Narodzenia. Podczas trwania Black Friday, a często i kilka tygodni przed sklepy przygotowują największe w roku rabaty.  Jeśli więc planujesz kupić coś droższego, warto się wstrzymać do końca listopada i dzięki temu zrobić naprawdę tanie zakupy. 

Cyber Monday to pierwszy poniedziałek po Black Friday (w tym roku przypada 28 listopada), a wtedy można liczyć na promocje wyłącznie w sklepach internetowych. Stąd nazwa, która po polsku oznacza „cyfrowy poniedziałek”.

Black Friday 2022 – kiedy wypada?

Black Friday 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już w ten piątek, czyli 25 listopada czeka nas to sławne święto zakupów. Warto jednak wiedzieć, że spora część sklepów organizuje „black month” albo „black week”, czyli cały tydzień albo miesiąc największych obniżek w roku. Nie warto więc czekać na tylko na piątek, tylko już teraz warto zapoznać się z tym, w jakich cenach są oferowane produkty, których zakup planujesz.

Dzięki temu można złożyć zamówienie, bez konieczności czekania na to aż w nocy z czwartku na piątek wybije północ. Jest również dużo większa szansa na to, że uda się zdobyć upatrzony produkt, zanim zostanie wykupiony przez inne osoby, które również polują na obniżki. wiosenna-pozyczka

Często jednak zdarza się tak, że to w sam Black Friday promocje są najkorzystniejsze, więc w każdym przypadku warto śledzić sytuację w wybranym sklepie przez kilka dni po to, aby kupić to, co chcesz możliwie najtaniej.

Black Friday warto wykorzystać do tego, żeby kupić nie tylko ubrania, gadżety czy sprzęt, które mamy upatrzone, ale wcześniej pomyśleć o zbliżających się Mikołajkach i Świętach Bożego Narodzenia. Jeszcze masz kilka dni na to, aby ewentualnie podpytać bliskich o to, co chcieliby dostać albo po prostu zastanowić się samemu i przygotować listę prezentów.

Aby kupić je jak najtaniej, warto wykorzystać internetowe porównywarki cen, szczególnie jeśli jedna rzecz jest do kupienia w wielu sklepach.

Warto także wiedzieć o czym, że istnieje polska strona dotycząca Black Friday 2022. Znajdziesz ją pod adresem: black-friday.pl. Zrzesza ona sporo sklepów, które zaplanowały promocje na święto zakupów. Dzięki takiej gotowej liście nie musisz szukać takich informacji samemu i zaoszczędzisz czas.

Co kupić na Black Friday? 

Jeżeli zastanawiasz się, co kupić na Black Friday, to odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – wszystko, czego potrzebujesz albo po prostu chcesz mieć i zależy Ci, aby nabyć to w niższej cenie.

Właściwie każdy sklep przygotowuje dla klientów promocje, niezależnie czy ma w asortymencie ubrania, sprzęt do domu, gadżety elektroniczne, zabawki dla dzieci, książki czy opony do auta. Dlatego, jeśli już od dłuższego czasu nosisz się z tym, aby zafundować sobie coś droższego, to święto zakupów jest do tego najlepszym czasem, bo można zaoszczędzić od 10 do nawet 80% pierwotnej ceny artykułów. To dobry sposób na to, by wydać mniej na zakupy. wiosenna-pozyczka

Z drugiej strony jednak podczas Black Friday i Cyber Monday warto zachować zdrowy rozsądek i kupić to, o czym rzeczywiście marzysz albo po prostu Ci się przyda. Często duże obniżki naprawdę kuszą, szczególnie gdy trudno Ci się oprzeć marketingowym sztuczkom. Jednak nieprzemyślane zakupy sprawią, że produkty mogą skończyć na dnie szafy.

Black Friday - jak się przygotować? 

Właśnie dlatego do czarnego piątku warto się przygotować. Przetestuj nasz plan działania!

 1. Zrób listę artykułów, które zamierzasz kupić. Oczywiście warto wziąć pod uwagę własne zachcianki, ale również potrzebne artykuły do domu, dla dzieci, partnera, partnerki czy rodziców. Black Friday jest też świetną okazją, żeby po niższych cenach kupić prezenty świąteczne. Trzeba jednak wiedzieć, na co dokładnie polujesz.
 2. Zorientuj się, co oferują sklepy. Kiedy masz już przygotowaną listę zakupów, to czas się zorientować, gdzie i w jakich cenach opłaca się nabyć te produkty. Warto w tym celu skorzystać z internetowych porównywarek cen, ale też odwiedzić ulubione sklepy online, z których korzystasz na co dzień.
 3. Zanotuj, jaka jest wyjściowa cena interesujących Cię artykułów. Warto pamiętać, że Black Friday i Cyber Monday to ogromna marketingowa maszyna, a obniżki tak naprawdę nie są tak duże, jak komunikują to sprzedawcy. Dlatego na Black Friday 2022 bądź sprytniejszy i zanim ruszą wyprzedaże, zanotuj ceny tego, co planujesz kupić.
 4. Zorientuj się, jaką ofertę mają na święto zakupów wybrane przez Ciebie sklepy. Jeżeli już wiesz, co i gdzie nabędziesz, to czas sprawdzić, kiedy opłaca się to zrobić. Zazwyczaj o tej porze są już dostępne kalendarze promocji, więc już teraz możesz zaplanować, kiedy obniżki będą największe. Dodaj taką informację do swojego zestawienia.
 5. Zadbaj o środki na zakupy. Jeżeli masz zanotowane ceny rzeczy, które planujesz kupić, to łatwo wyliczysz łączną sumę, której potrzebujesz. To Twój zakupowy budżet. Jeżeli obecnie nie masz pełnej puli środków, to możesz rozważyć pożyczkę na Black Friday.
 6. Kupuj i ciesz się z upolowanych rzeczy. Kiedy pieniądze masz już na koncie i przygotowany harmonogram zakupów, to czas po prostu go zrealizować!

Black Friday w Polsce - jak wygląda? 

Stany Zjednoczone są liderem pod kątem opłacalności zakupów podczas Black Friday. Promocje są tam największe. Nie oznacza to jednak, że w Polsce nie można zaoszczędzić.

Aby nie przegapić największych obniżek, warto odwiedzić serwis black-friday.pl, który zrzesza wszystkie sklepy, które organizują Black Friday 2022. Są one ułożone alfabetycznie, więc naprawdę łatwo znaleźć interesującą Cię firmę. A co, jeśli na liście nie widnieje ta, której szukasz, a dodatkowo na jej stronie internetowej nie ma żadnej informacji o organizowanej akcji? Wtedy warto sprawdzić ofertę konkurencji! Kiedy klikniesz link przy wybranym sklepie, zostaniesz przeniesiony na jego stronę internetową, gdzie znajdują się szczegóły akcji wyprzedażowej – kiedy się zaczyna, ile trwa i na jakie promocje można liczyć.

Pożyczka ratalna na Black Friday - czy się opłaca?

Jeśli masz upatrzony telewizor, sportowe buty czy ekskluzywne perfumy, to lepszej okazji, aby je kupić nie będzie. Dlatego, jeśli podejdziesz do tego rozsądnie, to pożyczka na zakupy w Black Friday jest naprawdę dobrym pomysłem. Pożyczone pieniądze wydaje się jednak bardzo łatwo, szczególnie kupując rzeczy, które sprawią Ci radość. Dlatego aby nie wpaść w finansowe tarapaty, trzeba się wcześniej chwilę zastanowić i cały czas pamiętać, że pożyczkę trzeba będzie oddać.

Najgorszym wyjściem jest pożyczenie np. 5 000 zł po prostu na zakupowe szaleństwa. Kiedy nie wiesz, co chcesz nabyć, to bardzo łatwo jest zmarnować środki na coś, czego nie potrzebujesz.

Warto wziąć pożyczkę na zakupy, kiedy już od dłuższego czasu wiesz, na co ją wydasz, bo ta rzecz jest Ci niezbędna, ułatwi codzienne funkcjonowanie albo po prostu sprawi naprawdę dużo radości Tobie czy komuś bliskiemu. Zawnioskuj tylko o tyle, ile potrzebujesz.

Jak wnioskować o pożyczkę na Black Friday?

Często jest tak, że z okazji Black Friday okazji zakupowych jest tak wiele, że trudno Ci wygospodarować środki na ten cel z bieżących dochodów. Biorąc pod uwagę fakt, że na porównywalnej wysokości rabaty możesz liczyć dopiero za rok, warto rozważyć pożyczkę na Black Friday, która pomoże Ci spełnić marzenia Twoje oraz Twoich bliskich i kupić wszystko to, co planujesz.

Pożyczkę na Black Friday najlepiej wziąć taką, która jest spłacana w ratach, a nie jednorazowo. W przypadku pożyczki ratalnej możesz pożyczyć więcej (nawet ponad 20 tys. zł), ale dzięki dłuższemu okresowi spłaty miesięczna rata nie będzie tak obciążająca dla domowego budżetu. Aby maksymalnie obniżyć ratę, warto wybrać jak najdłuższy dostępny czas spłaty, a w przypadku takich produktów może być to nawet kilka lat.

Jak wnioskować o pożyczkę na Black Friday? Warto robić to z głową, czyli na spokojnie przemyśleć, co chcesz kupić i ile łącznie środków będzie Ci potrzebne na realizację wszystkich Twoich zakupowych planów. Jeśli zależy Ci na jak najniższej racie, to wybierz dłuższy okres kredytowania. Gdy zaś możesz spłacać miesięcznie więcej, to lepiej krócej korzystać z pożyczonych pieniędzy, aby koszty pożyczki były niższe.

O pożyczkę na Black Friday najłatwiej zawnioskować przez internet. Szacowane parametry oferty otrzymasz od razu, wybierając wartości na kalkulatorze pożyczkowym. Jednak pamiętaj, że ostateczną propozycję warunków otrzymasz dopiero po zbadaniu Twojej zdolności do spłaty pożyczki.

Jeśli wybierzesz na kalkulatorze kwotę pożyczki, która Cię interesuje, to zazwyczaj na stronie znajdziesz przycisk „Weź pożyczkę”, który po kliknięciu przekieruje Cię do wniosku internetowego. Trzeba go wypełnić takimi danymi, jak:

 • imię i nazwisko,
 • adres zamieszkania,
 • obywatelstwo,
 • numer PESEL,
 • numer dowodu osobistego,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • numer konta bankowego,
 • kwotę swoich zarobków,
 • dane pracodawcy (nazwa firmy, adres, numer NIP).

W kolejnym kroku trzeba potwierdzić tożsamość. Robi się to zdalnie – nie trzeba odwiedzać żadnych placówek.

Musisz również wyrazić zgodę na weryfikację w Biurze Informacji Kredytowej oraz w biurach informacji gospodarczej. Jest to analitykom potrzebne do tego, aby zweryfikować, ile zobowiązań masz aktualnie do spłaty, czy oddajesz je terminowo oraz czy nie jesteś wpisany na listę dłużników.

Na tej podstawie firma pożyczkowa oceni, czy dasz radę spłacać zobowiązanie, o które wnioskujesz. Jeżeli tak, SMS-em oraz e-mailem poinformuje Cię, że decyzja pożyczkowa jest pozytywna. Umowę również podpisuje się przez internet. A później środki z pożyczki na Black Friday wpływają bezpośrednio na Twoje konto i od razu możesz je wydawać na co chcesz. Nie trzeba tego w żaden sposób potwierdzać ani dokumentować. Twoim jedynym obowiązkiem jest płacić raty w ustalonym terminie, zgodnie z harmonogramem i na wskazane przez pożyczkodawcę konto.

Promocje na Black Friday i Cyber Monday

Jeżeli chcesz dokonać rozsądnych zakupów, to musisz wiedzieć, jak działają oferty tworzone pod Black Friday. Promocje często są niewielkie (np. 10 – 20%) i przy takiej obniżce opłaca się kupić coś droższego i niezbędnego. Przy większych obniżkach (powyżej 50%) warto sfinansować także zachcianki.

Musisz także pamiętać, że zanim ruszą wyprzedaże, ceny mogą być sztucznie podwyższane i nawet po rabacie zakup nie do końca będzie się opłacał. Jeśli wcielisz życie podany wyżej przez nas plan dotyczący przygotowania do Black Friday i Cyber Monday i zapiszesz pierwotne ceny artykułów, to łatwo zweryfikujesz, czy okazja jest naprawdę atrakcyjna, czy tylko naciągana.

Jak nie dać się oszukać na Black Friday?

Black Friday to wielkie święto zakupów. Chętnych na nie jest sporo, dlatego może zdarzyć się tak, że będziesz chciał szybko sfinalizować transakcję, aby nikt inny Cię nie ubiegł i trafisz na oszustwo.

Dlatego mimo wszystko warto zachować czujność, bo Black Friday to dobra okazja dla oszustów, aby wyłudzić dane klientów. W końcu na stronę płatności, gdzie trzeba zalogować się do swojego banku jesteśmy przekierowywani przy okazji każdego internetowego zamówienia. Dlatego aby Twoje dane nie zostały wykradzione bądź czujny podczas każdej finalizowanej transakcji.

Aby więc nie dać się oszukać, pamiętaj o tym, aby:

 1. Robić zakupy w zaufanych sklepach, czyli takich, z których usług korzystałeś już wcześniej.
 2. Zwracać uwagę na adresy stron. Może zdarzyć się tak, że nazwa sklepu będzie taka sama, ale jej rozszerzenie inne (np. „com” zamiast „pl”). Jeżeli coś wzbudzi Twoją czujność, to bezpieczniej jest zrezygnować z zakupu.
 3. Wybierać duże sklepy, które są znane z atrakcyjnych akcji na Black Friday (np. Zalando, eobuwie.pl, answear.com, Smyk, Media Expert, RTV Euro AGD itp.).
 4. Nie otwierać podejrzanych maili. Podczas Black Friday pewnie będziesz otrzymywać sporo wiadomości z potwierdzeniem zamówienia czy z aktualizacją terminu dostawy. Oszuści mogą wysłać Ci podobnie wyglądającego maila z przyciskiem np. do potwierdzenia zakupu, bo inaczej nie zostanie on wysłany. Warto więc zwrócić uwagę na to, czy z danego sklepu, rzeczywiście coś zamawialiśmy, czy w treści nie ma literówek albo błędów językowych, a adres nadawcy nie budzi podejrzeń.

Oczywiście przy okazji Black Friday warto mieć również świadomość, że sklepy często zawyżają ceny kilka dni wcześniej po to, aby nadany rabat wydawał się bardziej atrakcyjny. Nie jest to oszustwo, ale jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje zakupy po prostu się opłacały, to sprawdź i zapisz sobie już teraz, ile kosztują Twoje upatrzone produkty. Jeżeli w piątek zobaczysz, że cena została znacząco podniesiona, a promocja się nie opłaca, to będziesz mógł zrezygnować z zakupu.

Zalety pożyczki na Black Friday i Cyber Monday 

Gdy chodzi Ci po głowie pożyczka na zakupy, to zdecydowanie bardziej opłaca się postawić na pożyczkę ratalną niż chwilówkę. Dlaczego? Przy produkcie spłacanym w ratach możesz pożyczyć większą kwotę. Dlatego bez problemu starczy Ci pieniędzy nawet na kupno nowej lodówki, telewizora czy konsoli do gier.

Dodatkowo pożyczoną kwotę oddajesz w ratach. Dzięki temu pojedyncza płatność jest małym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu i łatwiej Ci będzie oddać należność.

Wniosek o pożyczkę na zakupy na Black Friday możesz złożyć w 100% przez internet, a pieniądze zostaną przekazane bezpośrednio na Twoje konto bankowe – szybko, wygodnie oraz bez wychodzenia z domu.

Nie musisz rezygnować z zakupów, jeśli nie masz aktualnie potrzebnej kwoty. Możesz wesprzeć się pożyczką online i również upolować dobrą okazję. Pamiętaj jednak, aby wcześniej dobrze przemyśleć, co chcesz kupić, znaleźć najniższą cenę i mierzyć siły na zamiary, czyli pożyczyć tylko tyle, na Cię stać.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Inspektorem ochrony danych jest Agnieszka Rzycka-Osiej, e-mail: iod@aasapolska.pl

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 2500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,57%. Rata miesięczna od 121,47 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 1791,98 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 794,48 zł, prowizja 997,50 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 4291,98 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r.                                                                     

Aasa z Pakietem Gold - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 8600 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 417,83 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 6164,75 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2733,35 zł, prowizja 3431,40 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 14764,75 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 2400 zł.                                        

Aasa z Pakietem Premium - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7900 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 383,82 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5662,98 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2510,88 zł, prowizja 3152,10 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 13562,98 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Językowym. Opłata za dobrowolny Pakiet Językowy: 2400 zł.       

Aasa z Pakietem Biznes - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 10800 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 524,71 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7741,87 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 3432,67 zł, prowizja 4309,20 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 18541,87 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 3200 zł.                                

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.; ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000028131, NIP: 526-030-50-06; Kapitał zakładowy: 59 460 000 zł, wpłacony w całości.
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 200 000 zł. 
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.
 

Usługi telekomunikacyjne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy Polska Grupa Konsultingowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A/16, 00-640 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245406, NIP: 5272487651, REGON: 140277411, kapitał zakładowy w wysokości: 500.000 złotych (w całości opłacony), wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 13252, będąca dostawcą usług w rozumieniu art. 2 pkt 27 lit. a Prawa Telekomunikacyjnego.

Usługi telekomunikacyjne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy również Privee Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A/16, 00-640 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001029112, NIP: 7011138042, REGON: 524943799, kapitał zakładowy w wysokości: 5 000,00 zł, wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 13282, będąca dostawcą usług w rozumieniu art. 2 pkt 27 lit. a Prawa Telekomunikacyjnego.

Kurs językowy dla Klientów Aasa Polska S.A. realizowany jest przez Tele-Nauka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Piękna 24/26 A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000762801, NIP: 5842779937, o kapitale zakładowym w wysokości 100 000 zł.