Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Blog

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń
czytaj dalej

Najczęściej pożyczki długoterminowe to te, które zaciągamy na okres od 6 miesięcy do 10 lat. Są one dostępne obecnie nie tylko w bankach, ale również oferuje je coraz więcej pozabankowych firm pożyczkowych. Możemy wziąć je także bez konieczności dostarczania szeregu zaświadczeń – całkowicie przez internet!

Pożyczka na wesele

Pożyczka na wesele
czytaj dalej

Wystawne wesele nie jest tanią imprezą. Szacuje się, że impreza na 100 osób może kosztować nas od 20 do nawet ponad 50 tysięcy złotych. Oczywiście, kwota ta nie włącza innych wydatków związanych ze ślubem, na przykład zakupu zaproszeń, sukni i garnituru, wynajęcia fotografa, samochodu, zespołu lub DJ-a, aby wspomnieć tylko o kilku różnych kosztach. W związku z tym częstym wyborem jest pożyczka na wesele.

Pożyczka na spontaniczny wyjazd

Pożyczka na spontaniczny wyjazd
czytaj dalej

Jak co roku wielu Polaków zastanawia się, gdzie spędzić swoje wakacje. Możemy zaplanować je już na kilka miesięcy przed terminem urlopu, ale często najbardziej udane to wyjazdy spontaniczne, na ostatnią chwilę. Jeżeli nie masz jednak wystarczających oszczędności na taki wyjazd, nie musisz z niego rezygnować – możesz wziąć pożyczkę w Aasa Polska nawet teraz!

Pożyczka na rozwód

Pożyczka na rozwód
czytaj dalej

Czasami rozwód jest jedynym dobrym rozwiązaniem, gdy nie jesteśmy w stanie dojść do porozumienia ze współmałżonkiem. Według statystyk, w Polsce rozpada się co trzecie małżeństwo. Główne powody to niezgodność charakterów, niewierność, nadużywanie alkoholu. Gdy nie pozostaje nic innego jak rozwód, musimy przygotować się też na określone koszty – ile musimy zapłacić?